Suspensje cementowe Warszawa

Suspensje cementowe stosowane przez firmę Hermet System to efektywna hydroizolacja ścian i murów w dowolnych obiektach. Miejscowe zabezpieczenie nieszczelności za pomocą suspensji daje komfort użytkowania budynku przez długi czas.

Dowolne konstrukcje betonowe można obecnie naprawiać z użyciem suspensji cementowych. Ta skuteczna, wydajna metoda pozwala zabezpieczyć mury przed szkodliwym działaniem wody i wilgoci. Prosty sposób nakładania również z większej odległości daje duży komfort podczas pracy.

Nowoczesne suspensje cementowe

Po zaprawach na spoiwie cementowym spodziewać się można dobrych efektów. Szlamy i szpachlówki uszczelniające w postaci suspensji cementowych służą głównie do wypełniania pustek i rys w konstrukcjach betonowych, żelbetowych, oraz murowych.

Właściwa pompa do aplikowania zaczynów cementowych to narzędzie, które pozwala nam precyzyjnie dotrzeć do każdego miejsca w ścianie. Wtórna izolacja pozioma będzie udana dzięki suspensjom cementowym w murach:

  • tradycyjnych,
  • niejednorodnych,
  • z pustkami i rysami,
  • bez pustek i spękań,
  • suspensjom cementowym przy iniekcjach grawitacyjnych.

Metodę izolowania za pomocą suspensji można stosować na ścianach i murach o płaskich powierzchniach, jak i na skrzyżowaniu ścian.

Skuteczność suspensji cementowych

Aby izolacja za pomocą suspensji cementowych była skuteczna należy spełnić szereg warunków podczas pracy, zachować ważność i używać sprawdzonych, skutecznych materiałów do aplikacji.

Tak działamy w Hermet System i z powodzeniem stosujemy najnowsze technologie.

Powodzenie suspensji cementowych to efekt kilku czynników.

Stałej kontroli podlegają przede wszystkim następujące czynniki:

  • ustalenie odpowiedniego rozstawu otworów,
  • właściwa głębokość nawiertów,
  • czystość otworów,
  • poprawne i dokładne zasklepianie otworów.

Ta metoda hydroizolacji daje możliwość naprawienia od najmniejszych do większych uszkodzeń, w tym zarysowania i pęknięcia. Każdą ścianę sprawdzamy dokładnie przed rozpoczęciem prac.

Możliwe etapy suspensji cementowych

Zależnie od użytych materiałów przestrzegamy zaleceń producentów, aby efekt był zgodny z oczekiwaniami. Często po iniekcji wstępnej i właściwej potrzebny jest trzeci etap, kiedy strzyknąć należy odpowiednie aktywatory na bazie metali alkalicznych, krzemianów, lub silikonatów. Jest to niezbędne przy wysokim stopniu przesiąknięcia ścian wilgocią.

W oparciu o wiele zrealizowanych prac i znajomość materiałów proponujemy suspensje cementowe sprawdzające się także w trudnych warunkach. Takie hydroizolacje wykonywaliśmy w Warszawie i wielu innych miastach.

Możemy nawiązać współpracę także z państwem, aby zaproponować izolacje i uszczelnienia idealnie pasujące do Państwa potrzeb.

TOP
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial