Iniekcja ciśnieniowa Warszawa

Firma Hermet System wykonuje iniekcje ciśnieniowe z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów uszczelniających. Takie zabezpieczenia stanowią dobrą izolację dla wody i wilgoci, chroniąc budynki wymagające dodatkowych uszczelnień.

Nieszczelności w konstrukcjach budynków spowodowane przez korozję i inne czynniki sprawiają, że woda przecieka do wewnątrz. Aby odtworzyć system izolacji, albo stworzyć go tam, gdzie skuteczna izolacja w rzeczywistości nigdy nie była obecna, stosuje się iniekcje ciśnieniowe. Są one oparte na niezawodnych systemach, oraz nowoczesnych wypełnieniach.

Iniekcja ciśnieniowa dla całkowitej szczelnościiniekcja ciśnieniowa Warszawa

Proces iniekcji to wtłoczenie poprzez układ nawierconych otworów substancji uszczelniającej pod ciśnieniem. Oprócz przecieków widocznych, uszczelniane są przy okazji także te ukryte, więc działanie iniekcji ciśnieniowych jest zawsze wszechstronne.

Do właściwego zabezpieczenia elementów budowli stosujemy iniekcje ciśnieniowe metodą od wewnątrz.

Nasza propozycja to między innymi iniekcje ciśnieniowe w:

  • konstrukcjach betonowych,
  • konstrukcjach ceglanych,
  • konstrukcjach kamiennych,
  • izolacji poziomej,
  • izolacji pionowej,
  • powyższe iniekcje ciśnieniowe bez naruszania struktury budynku.

Z ominięciem wykopów, mnożących się nakładów finansowych i długiego czasu oczekiwania możecie Państwo mieć profesjonalnie wykonaną usługę na terenie Warszawy, oraz bliższych i dalszych okolic. Sprawdza się ona tam, gdzie nie ma konieczności naprawiania całej izolacji.

 

Duży wybór uszczelnień budowlanych

Iniekcja ciśnieniowa jest tak skuteczna w zakresie uszczelnień budowlanych, że na stałe wpisała się do gamy naszych usług. Stosujemy je w pracach na fundamentach i wielu innych powierzchniach.

Bezpieczne systemy pozwalają skutecznie rozwiązać problemy z hydroizolacją. Pracujemy na dobrym sprzęcie i wysokiej klasy materiałach wykonując między innymi uszczelnienia budowlane:

  • spękanych elementów budynku,
  • podłoży i nawierzchni betonowych,
  • na płytach fundamentowych.

Dokładna analiza warunków wodno-geodezyjnych to pierwszy krok do wybrania odpowiedniej metody uszczelniania. Precyzyjny plan pozwala nam skutecznie przeprowadzić każdą realizację.

Uszczelnianie obiektów – iniekcje ciśnieniowe

W uszczelnianiu obiektów duże zasługi mają iniekcje ciśnieniowe, które które pozwalają wykonać pionowe izolacje bez dokopywania się do ścian podziemnych budynku. Substancje wtłoczone w rząd otworów bez trudu poradzą sobie z uszczelnieniem ścian, zapobiegając dalszemu zawilgoceniu i przemakaniu.

W sposób tak mało inwazyjny można osiągnąć znaczący efekt.

Żywice, żele i emulsje stosowane podczas iniekcji ciśnieniowych sprowadzamy od wiodących producentów, dzięki czemu jesteśmy spokojni o efekt naszych prac tak w Warszawie, jak i innych miastach.

W zakresie uszczelnień budowlanych z powodzeniem stosujemy sprawdzone metody, a jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe techniki i surowce. Takie połączenie daje dobre efekty.

TOP
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial