Powłoki bitumiczne Warszawa

Hermet System w izolacjach przeciwwodnych i przeciwwilgociowych stosuje powłoki bitumiczne wysokiej klasy. Zabezpieczony w ten sposób obiekt będzie odporny na wilgoć, a różnorodność powłok to wiele możliwości ich wykorzystania.

Izolacje za pomocą powłok bitumicznych miały swoje początki w latach 70. XX wieku. Powłoki te miały postać jednokomponentowej masy bitumicznej modyfikowanej tworzywami sztucznymi. Obecnie powłoki są równie popularne, lecz produkowane zgodnie z nowymi standardami.

Powłoki bitumiczne dziś

Współczesne powłoki bitumiczne dwukomponentowe sprawiają, że roztwór w czasie twardnienia wiąże nawet bez dostępu wody i powietrza. To duże udogodnienie w trudnych nieraz warunkach atmosferycznych podczas pracy.

Powłoki bitumiczne mają zastosowanie głównie w podziemnych częściach budowli, oraz zbiornikach wody przemysłowej.

W codziennej pracy używamy powłok bitumicznych:

  • przeciwwilgociowych,
  • przeciwwodnych,
  • odpornych na odwilż,
  • odpornych na mróz,
  • do układania także na wilgotnych podłożach,
  • dla izolacji bezszwowej.

Wartościowe zastosowanie to także skuteczne łączenie przejść rurowych z izolacją nawierzchniową, albo inne skomplikowane prace, typu naroża i przepusty do rur.

Powłoki pasują tu idealnie.

Nowoczesne izolacje z powłokami bitumicznymi

Kiedy właścicielowi budynku zależy na szybkim zasypaniu wykopów fundamentowych, wybieramy powłoki bitumiczne. Korzyści z izolowania powłokami bitumicznymi są odczuwalne od razu, a powłoka ochronna jest długotrwała.

Baza dwuskładnikowych powłok bitumicznych jest rozbudowana, możemy więc stosować produkty niezawodne:

  • samoprzylepne bitumiczne maty izolacyjne,
  • emulsje oraz roztwory asfaltowe do gruntowania,
  • lepiki asfaltowe,
  • masy asfaltowo-żywiczne.

Wszystkie te struktury sprawdzają się przy izolacjach i hydroizolacjach budynku, oraz innych uszczelnieniach.

Wysokie wymogi dla powłok bitumicznych

Uznanie fachowców znajdują takie powłoki bitumiczne, które sprawdzają się w trudnych warunkach, oraz usprawniają prace na terenie danego obiektu. Stosujemy je w piwnicach, ale i niepodpiwniczonych warunkach, na wszystkich powierzchniach mineralnych.

Uszczelnia się stronę zwróconą ku przenikającej wodzie.

Hermet System w pracach hydroizolacyjnych korzysta z powłok bitumicznych, dobrych także do izolacji ciężkich, czyli nieprzepuszczającej wody pod ciśnieniem. Nasze realizacje w Warszawie oraz innych miastach są potwierdzeniem skuteczności nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie izolacji i uszczelnień na polskie warunki klimatyczne.

TOP
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial